Назад к списку

Психологічні ігри та супровід психолога 


Однією з важливіших складових нашої мети є збереження та зміцнення психологічного здоров’я дітей; визначення рівня розвитку психологічного здоров’я дітей та сприяння нормальному самопочуттю дитини у групі однолітків зокрема і в соціумі в цілому. Саме тому в нашому закладі працює психолог.  


Адаптація дитини до садочка, психологічна підтримка батьків, спостереження незалежних експертів, безліч психологічних забавок, орієнтованих на тренування дитини в системах міжособистісних відносин, в соціально-рольових відносинах, а також корекція та розвиток індивідуально-психологічних особливостей; профілактика та подолання асоціальних проявів в поведінці дітей, негативних явищ в учнівському середовищі; формування життєвої компетентності, здорового способу життя - це все опції, доступн для дітей нашого садочка Happy Home. 

Для факультативного відвідування можливі індивідуальні консультації за попереднім записом. Також велику увагу ми приділяємо психологічній підтримці батьків. Психологічна підтримка батьків — система заходів, спрямованих: 

  • на зменшення емоційного дискомфорту в батьків у зв'язку із захворюванням дитини;
  • підтримку впевненості батьків у можливостях дитини; 
  • формування у батьків адекватного ставлення до проблем дитини; 
  • підтримку адекватних батьківсько-дитячих стосунків і стилів сімейного виховання. 
Також функціонує навчальний кабінет, де проходять розвивальні та корекційні заняття з дітьми по підгрупах. Заняття проводяться виключно в ігровій формі з використанням розвивальних вправ та ігор.